Wellbeing in the legal Profession: Webinar

Takiego spotkania jeszcze nie było! Polsko-brytyjski networking na temat  #lawyerwellbeing i #dobrostanprawnikow już 5 kwietnia. Nie możesz tego przegapić! Zapisz się już dziś!

LIVE WEBINAR: WELLBEING PRAWNIKOW
W POLSCE I W UK
5.04.2023 19:30 CET

Zapisz sie na Webinar:

Alex Legal English
London

Alex @legalenglishinlondon i Bartosz @uwaznyprawnik serdecznie zapraszają na spotkanie networkingowe na temat dbania o dobrostan prawników w Polsce i w Wielkiej Brytanii!

W czasie spotkania polscy i brytyjscy prawnicy będą mieli okazję wymiany doświadczeń związanych z tym tematem. Porozmawiamy o tym, jak wygląda dbanie o dobrostan prawników (w szczególności dobrostan psychiczny) w Wielkiej Brytanii i w Polsce. Zastanowimy się również, dlaczego dyskusja na ten temat stała się w ostatnich czasach tak bardzo popularna na Wyspach a w Polsce w dużej mierze nadal jest objęta zasłoną milczenia. Jak budować świadomość prawników na temat dbania o zdrowie psychiczne? Jak sprawić, aby przyznanie się, że „chodzę na terapię” nie było powodem do wstydu? Jak zachęcić prawników do otwartej i szczerej rozmowy między sobą na temat trudnych doświadczeń w pracy oraz dawania sobie wzajemnego wsparcia? O tym wszystkim porozmawiamy w czasie naszego networkingu.

W ramach spotkania poruszymy również temat „vicarious trauma”, który – jak pokazują doświadczenia angielskich prawników – może dotykać coraz większej ilości osób. Jest to szczególny rodzaj traumy, której można doświadczać na skutek samego słuchania lub czytania o traumatycznych przeżyciach klienta. Często nie wiemy, że pracując z ofiarami przestępstw, przemocy domowej, wypadków czy współczesnego niewolnictwa jesteśmy szczególnie zagrożeni. Świadomość to podstawa do zmiany, dlatego będziemy mówić na ten temat również w czasie naszego spotkania.

Bądź z nami koniecznie w środę 05.04.2023 r. o godz. 19:30 i weź udział w tej międzynarodowej dyskusji!

Spotkanie odbędzie się w języku polskim na platformie Zoom. Liczba miejsc ograniczona! Spotkanie jest bezpłatne.

LIVE WEBINAR: WELLBEING PRAWNIKOW W POLSCE I W UK
5.04.2023 19:30 CET

Zapisz sie na Webinar:

Alex Legal English
London

Similar Posts

Leave a Reply